Laokunn

Laokunn OÜ põhitegevuseks on laoriiulite ja laotehnika müük ning paigaldus. Eestis oleme ametlik STILL esinduse partner. Põhi suunaks on ettevõtel Laokunn laoriiulite  müük ja paigaldus. Oleme võimelised pakkuda laoriiulite täis lahendusi Teie lao efektiivseks tööks. Pikaajalised suhted ettevõttega STILL on andunud meie meeskonnale suure kogemuse, et projekteerida hästi toimivat ladu- või tootmiskeskkonda. Laoriiulite projekteerimise osas arvestame alati mis tõstukeid kasutatakse ja mis on kliendi töö spetsiifika. Oleme alati valmis Teid konsulteerima nii laoriiulite ja tehnika tüüpide valikus. Laokunn pakub erinevaid staatilisi ja dünaamilisi laoriiuleid.

Laoriiulites esindame rahvusvaheline ettevõtte, mis tegutseb kogu maailmas, ühendab rohkem kui 3000 inimest ja pakub lahendusi enam kui 60 riigile. Meie laoriiulite tootmine asub Ukrainas ja Poolas.

Firmatutvustus

Laokunn OÜ on Eesti kapitalil põhinev firma, mille põhitegevuseks on laoriiulite – ja tehnika müük ning paigaldus. Kasvava eduga oleme koostöös ettevõtega Petrem OÜ tegutsenud juba 10 aastat. Meil on alati saadaval kergekauba laoriiulid, kaubaaluste laoriiulid, rehviriiulid , arhiiviriiulid, transpordikärud, pumptõstukid ja tõstukid.

Meie tootevalikus on ka korruslaod, konsoolriiulid, meedium riiulid, satelliitsüsteemid, laadimissillad, käärtõstukid, laotõstukid, mitmesugused tarvikud ja erinevad riiulisüsteemid.

Laoriiulid ja laosüsteemid projekteeritakse spetsiaalselt iga kliendi huvisid silmas pidades. Tulemuseks on parim logistiline lahendus, mis säästab nii aega kui ka raha.

Küsi pakkumist